Wina stołowe

 

ARESTI CABERNET SAUVIGNON ESTATE SELECTION

Chile. Intensywny, głęboki, czerwony kolor. W nosie ekspresyjne aromaty śliwek i wiśni zrównoważone delikatną nutą wanilii. W ustach wino pełne, bogate, z dobrze zintegrowanymi taninami, długie i eleganckie.

butelka 0,7 l. 60 zł


Vinadrian Rioja Blanco

Hiszpania. Białe, wytrawne wino ze słynnego regionu Rioja. Wino o czystym, jasno-żółtym kolorze. W nosie i smaku wyczuwalne rześkie i świeże nuty zielonych jabłek.

butelka 0,7 l. 60 zł


ARESTI CHARDONNAY ESTATE SELECTION

Chile Wytrawne wino o żółtawej barwie z zielonymi refleksami. W nosie ekspresyjny aromat dojrzałych owoców ananasa, gruszek, cytrusów i bananów. W ustach wino bogate, cieliste, miękkie i aksamitne, z posmakiem wanilii i nutą kawy.

butelka 0,7 l. 60 zł

Wina czerwone

 

CHATEAU MOULIN DE L ESPERANCE

AOC Bordeau, Francja. Czerwone, delikatnie wytrawne wino przywodzące na myśl ciemne owoce z delikatnym niuansem lukrecji i przypraw. W ustach jest dobrze zrównoważone z miękkimi taninami i delikatną kwasowością. Doskonałe do picia z przyjaciółmi, przy specjalnych okazjach, oraz uroczystej kolacji we dwoje.Srebrny medal podczas konkursu Vins de Bordeaux, 2010 Szczep: merlot, cabernet sauvignon.

butelka 0,7 l. 90 zł


GRAN SASSO MONTEPULCIANO

Montepulciano d’Abruzzo DOC. Dobrze zbudowane wino o mocnych aromatach owocowych (jeżyny, śliwki, porzeczki i wiśnie), z lekkim akcentem ziołowym. W ustach soczyste, zmysłowe, o miękkich garbnikach i stonowanej kwasowości.

butelka 0,7 l. 80 zł


ARESTI CARMENERE RESERVA

Curicó Valley, Chile. Głęboki ciemnoczerwony kolor. W nosie złożony bukiet łączący aromaty owoców i przypraw, cynamonu, wanilii i kakao. W ustach pełne, ekstraktywne, bardzo dobrze zrównoważone, z dobrą strukturą i miękkimi taninami. Długie. Szczep: Carmener

butelka 0,7 l. 100 zł

Wina białe

 

DELHEIM CHENIN BLANC

Stellenbosch, RPA. Białe wytrawne wino o bladozłotej barwie, z aromatami cytrusów, owoców tropikalnych i gruszek. W ustach orzeźwiające, z mocnym owocowym posmakiem i akcentem mineralnym.

butelka 0,7 l. 95 zł


CHATEAU PUY SERVAIN COTES DE MONTRAVEL

AOC Côtes de Montravel. W nosie aromaty białych kwiatów i brzoskwiń. Wino krągłe, delikatne i słodkie. Szczep: sémillon.

butelka 0,7 l. 90 zł


RIESLING "MY KARP" FEINHERB

Niemcy, Winnica Karp-Schreiber. Ładny, soczysty owoc, mineralna nutka i dobra kwasowość

butelka 0,7 l. 110 zł


ARESTI CHARONNAY RESERVA

Curicó Valley, Chile. Wino o intensywnym żółtym zabarwieniu z zielonkawymi refleksami. W nosie aromaty cytrusów, ananasów i kwiatów. Wyraźna słodka nuta wanilii, karmelu, kawy i miodu. W ustach wino bardzo bogate, miękkie, długie, z dobrze zrównoważoną kwasowością.

butelka 0,7 l. 95 zł

Wina różowe

 

ARESTI ROSE ESTATE SELECTION 2010

Curico Valley, Chile. Intensywny, różowy kolor, z niuansem wiśni. Mocne aromaty owocowe, przede wszystkim truskawek i malin. W ustach świeże, owocowe, sprężyste. Dobrze zrównoważone. Szczep: cabernet sauvignon, carmenere.

butelka 0,7 l. 70 zł, kieliszek 12 zł